Kontakty

Volejte, pište, ptejte se.  Ke svým klientům mám vždy otevřený, laskavý a pravdivý přístup, protože věřím a mám potvrzené zkušenostmi, že to je správná cesta, která může vést k oboustranně spokojené spolupráci a opravdovým, bezpečným a naplňujícím mezilidským vztahům.

SMALL-LOGOv3

Life Consult
Tomáš Ondrák
Tel: +420 725 916 618
email: tomas@lifeconsult.cz

Praha – konzultace probíhají po dohodě vetšinou u klientů nebo v domluvených kavárnách nebo využívám kanceláře v Klimentské ulici 1443/50 na Praze 1.
(Pouze po předchozí domluvě termínu setkání, jinak nebývám přítomen!
Fyzickou poštu nezasílat!)

V současné době působím nejenom v Praze, ale téměř po celých Čechách.
Koučování a konzultace poskytuji také online po Skypu.

TO 2020
S kým dále spolupracujeme, koho podporujeme a můžeme s čistým svědomím doporučit:

Eva Marvánová – průvodkyně a profesionálka v oblasti systemických a gestalt konstelací, mezilidských vztahů, práce s vnitřními osobnosti, léčby traumatu a limbických otisků. Má jedinečný dar doprovázet člověka na cestách sebepoznání a transformačních období, specializuje se na léčbu traumatu ať už osobního nebo rodového charakteru, pořádá semináře a přednáší, nejen na témata Jungovské psychologie a nalézání cesty k vlastnímu šťastnému a naplněnému životu, skrze sebepoznání a uzdravení života.

Petr Růžička – kouč, průvodce, terapeut a školitel s 20ti-letou praxí v koučování a 26ti-letou praxí v terapii, obdařený léčivým lidským i profesionálním přístupem. Specializuje se na komplexní přístup k otázkám rozvoje osobnosti, zvládání pracovních i životních úkolů a dosahování cílů. Pomáhá svým klientům měnit životní realitu a naplnit životní sny. Je certifikovaným terapeutem v oblasti PCA, Gestalt a systemických přístupů v terapii i koučování, které také vyučuje na Vysoké škole aplikované psychologie.

Pražská vysoká škola psychosociálních studií – PVŠPS v Praze nabízí komplexní prezenční i dálkové studium Sociální práce, psychologie a psychoterapie, stejně jako množství nadstavbových kurzů celoživotního vzdělávání, akreditovaných psychoterapeutických výcviků a víkendových seminářů.

Vysoká škola aplikované psychologie – VŠAPs v Terezíně nabízí komplexní prezenční i dálkové studium psychologie a managementu, stejně jako kurzy pro studenty i veřejnost v oblasti celoživotního vzdělávání v oblastech managementu, koučování, psychologie a rogersovské psychoterapie.

asia-1807519_1920