Life Consult

Nabídka online služeb

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Článek, Koučování, Oznámení | Autor: .

Vzhledem k aktuálnímu trendu přesunu služeb a konzultací do virtuálního prostředí bych Vám rád nabídl služby, které lze dělat a které již poskytuji online.

I když se omezení ve světě v souvislosti s epidemií uvolňují, věřím, že 3 měsíční zpomalení dovedlo lidi blíž k sobě navzájem i k sobě samým a také, že tato situace urychlila vývoj online prostředí a služeb.

Pokud tedy i nadále preferujete před osobním kontaktem konzultace, jsem k po předchozí domluvě a objednávce termínu k zastižení na telefonu 725 916 618 či Skypu dohledatelnému pod adresou „tomas@lifeconsult.cz“.

Koučování – jako nástroj seberozvoje a možnost utřídění svých myšlenek, skrze nalezení své vlastní cesty s průvodcem.

Konzultace – ať už terapeutická nebo praktická, je také dostupná po telefonu či Skypu.

Bachovy květové esence – vstupní konzultaci a rozhovor lze absolvovat po telefonu nebo online a následně na míru připravenou míchací lahvičku lze poslat poštou kamkoliv. Cena služby zůstává stejná, jen navýšená o cenu poštovného.

Celý příspěvek

Life Consult

Přesun do Prahy

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Článek, Oznámení | Autor: .

Vážení přátelé,

rád bych vás informoval o tom, že díky velkému zájmu o služby i posunu v osobním životě přesouvám centrum mého působení do Prahy.

Jako novinku tedy zavádím náklady na dopravu v Praze a okolí zdarma a nabízím větší časovou flexibilitu a dostupnost služeb v této oblasti.

Přesto i ostatní části republiky stále a často navštěvuji a zakázky probíhají i nadále prakticky po celé České republice. I z toho důvodu je návštěva v ostatních regionech vždy jen věcí dohody a načasování.

Neváhejte tedy a v případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte. Těším se na vás.

Celý příspěvek

Life Consult

Začínáme! Projekt Life Consult je zde.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Článek, Oznámení | Autor: .

Vítejte na mých stránkách.
Jsem průvodcem po krajinách a souvislostech vnějších i vnitřních.

Zabývám se koučováním s využitím PCA, Gestalt a systemických nástrojů, mentoringem a terapeutickými konzultacemi a také HR poradenstvím.

Ke klientovi přistupuji vždy individuálně, proto neváhejte psát, volat, ptát se.

Celý příspěvek